Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО) Видео: Мирзиёевнинг танқидидан сўнг йўл-патрул постларини олиб ташлаш бошланди (ВИДЕО)